یک: مهمترین دعای این شبا میتونه این باشه که خدایا با حلالت ما رو از حروم بی نیاز کن!

چند شبه دارم پست‌هایی تایپ میکنم و بعد صفحه رو رفرش میکنم! هی فک میکنم همچین چیزی در حد انتشار توی این شبا نیست.

دو: پس از رنج‌های فراوان و مشقت‌های غیرقابل وصف بالاخره ویرایش پایان نامه و نگارش مقاله‌ش به پایان رسید. هرچند که اساتید محترم توی ماه رمضون اساسا حال نداشتن که بیان داوری کنن و دفاع کنیم بریم پی زندگیمون. اما خب ۲۱ خردادم زیاد دور نیست! جلسه دفاع تشریف بیارید خوشحال میشم :)

سه: بعضی رابطه‌ها مشخص نمیشه چی هستن. مثل من و ساحل که قبلا با هم دوست بودیم و الان نمیدونم نسبتمون چیه. لطف‌های زیادی بهم میکنه و توی موقعیت‌هایی که به کسی نمیتونم چیزی بگم، راحت میتونم شمارشو بگیرم و ازش کمک بخوام. اما اینکه نمیدونم الان دقیقا چی هستیم آزاردهندس:/

چهار: دلم برای کانال یک مشت پالس یا همون زیواتنو یا به عبارتی ورطه (ی الان!) تنگ شده. بعضی وقتا از گوشی خواهرم عکساشو میبینم. یاد گروه کتابخوانی که به موازاتش تشکیل شده بود افتادم. یاد کتابای زیادی که تو لیست خوندنمه. یاد طبیعتی که الان جون میده برای کتاب خوندن و فکر کردن به آینده رویایی. پوووف ولی نه ورطه رو دارم نه گروه رو نه کتابا رو میتونم بخرم و نه تا اطلاع ثانوی حق نشستن توی طبیعت و رویا بافی دارم. همش یاد دکتر کاظمی‌ میفتم. میگفت من تخصصمو گرفتم هرجا هرکار دوس داشتم برای دل خودمم کردم. مثلا توی جنگ عراق رفته بود سوریه هم‌ همینطور و. میگفت بچه ها درس بخونین ولی تو رو خدا به چیزایی که دوس دارین هم برسین. نشه که برسین به سن من و حسرت بخورین.‌ میگفت من الان حالم خیلی خوبه که هم درسمو خوندم هم جاهایی که دلم خواسته رفتم. منم باهاش موافقم! اما بیشتر از موافقت چیزی ازم برنمیاد فعلا :)

آینده: برای روزهای پیش رو از خدا خیر میخوام. اینکه زندگی بدون برنامه جلو بره قطعا مطلوب نیست اما این هم که بدونی جزء به جزء تا آخر سال باید چیکار کنی چنگی به دل نمیزنه. به نظر من همیشه باید جایی برای تصمیم‌های یهویی و دیوونگی‌های چند روزه یا حداقل روزی یک ساعت وقت برای دلخواسته‌ها، توی برنامه‌ باشه وگرنه که اون زندگی نیس کوفته :/ از خدا میخوام با وجود اینکه تا حد زیادی مشخصه که تا آخر امسال باید چه کارهای مهمی رو به سرانجام برسونم ولی یه کاری کنه کوفت نباشه لطفا. 

+ بیشتر برای هم دعا کنیم. توی دعاهای امشب به یادتونم، یادم کنید.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها