خوبیم! شبکه خبر و استانی داره میگه آروم باشین. مامان خوراکیای قابل حمل رو گذاشته دم دست که اگر شرایط اضطراری شد؛ برداریم بریم پشت بوم! آب هنوز وارد خونه‌مون نشده. جات خالی داشتیم حرف میزدیم سیل بهتره یا زله. همینطور داره تجربه‌هامون متنوع‌تر میشه جانم! من کلی خاطره دارم برای بچه‌هامون تعریف کنم!

رجب هم داره نرم نرمک جاشو میده به شعبان، حواست هست؟

من روزه‌هامو گرفتم. دعاهامو کردم. دخیل‌ نگاهمو اما نگه داشتم برای چشمهات و.

اگر اینقدر نشدنیه عیب نداره. اوهوم! نمردم که! میبینی؟ آدمیزاد اگه زن باشه زود به همه چی عادت میکنه. بدون اینکه بفهمه به نفس کشیدن ادامه میده و هر روز به مرگ نزدیکتر میشه جانم یعنی اگر از قبل نمرده باشه. من نمردم با زله، سیل، نبودنت، نبودنت، نبودنت، نبودنت، نبودنت، نبودنت، نبودنت. 

اصلا از تو چه پنهون تازه یاد گرفتم چطور باید زندگی کرد. آمیخته با مردم و دغدغه‌هاشون اما ز غوغای جهان فارغ! اطرافم رو خلوت‌ از اغیار کردم و به جای جفتمون عاشقانه زندگی میکنم عزیزم:) مثلا میدونستی میشه به جای جفتمون جهادی رفت؟ عاشقانه آهنگ گوش کرد و چایی نوشید؟ میشه قدم زد زیر بارون میشه صدای سیل رو شنید و از ترس صلوات فرستاد حتی! دیوونه نشدم جانم حالا بگو اسم این سبک زندگی جدید رو چی بذاریم؟ عاشقانه‌های دنیا رو در واژه‌ای تمام کن.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها